VALMIO KAURI Black valódi bőrtáska
VALMIO KAURI Black valódi bőrtáska
Stílusos, elegáns és rendkívül kompakt, a VALMIO KAURI Black üzleti táska a sikeres üzletember megjelenésének egyik alapeleme. A kiváló minőségű Full Grain valódi bőr, a praktikus kialakítás és a funkcionális belső tér teszi ezt a modellt különlegessé.
A prémium kategóriás kivitelezés az első pillantásra is szembetűnő. Nem véletlen, hogy ez a táska nagy népszerűségnek örvend még az igazán igényes vásárlók körében is – és az egyik legkeresettebb termékünk lett.
Részletek:
-
Díszítés: fém VALMIO logó
-
Anyag: prémium minőségű természetes bőr – Full Grain
-
Szín: Fekete
Méretek:
Hossz: 37 cm | Magasság: 27,5 cm | Szélesség: 7 cm
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Unisex |
| Méretek (H × M × Sz): | 36,5 x 27 x 7,5 cm |
| Súly (kg): | 1,1 |
| Záródás típusa: | Cipzárral |
| A vasalat színe: | Matt ezüst |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 14" |
| Laptop méret (H × M): | 31 x 25 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 80-125 |
| Viselési mód: | Kézben hordható, Vállon hordható |
| A4-es formátumhoz: | Igen |
| Bőröndre rögzíthető pánt: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |












