Valmio Boston BL92 utazótáska
csillag 1csillag 2csillag 3csillag 4csillag 5
(1)
A minősítési érték 5 / 5
Valmio Boston BL92 Utazótáska
Stílusos és tágas utazótáska valódi marhabőrből. Ideális választás rövid utazásokhoz, hétvégi kiruccanásokhoz, üzleti utakhoz vagy edzőterembe. Modern dizájnnal, minőségi kidolgozással és magas funkcionalitással tűnik ki.
Főbb jellemzők
Legnagyobb előnyök
- Vastag és ellenálló marhabőrből készült.
- Stílusos dizájn időtálló karakterrel.
- Praktikus és tágas – utazáshoz és edzőterembe egyaránt alkalmas.
- Belső zsebek a dolgok jobb rendszerezéséért.
- Kiváló minőségű fém kellékek és cipzárak.
- Levehető és állítható vállpánt a kényelmes hordozásért.
- Erős bőr kézi fogantyúk a könnyű szállításért.
- Védőtalpak – megvédik a táska alját a sérülésektől és a kopástól.
Külső kialakítás
- Állítható, levehető, erős és tartós pánt valódi bőrből és hevederszalagból, széles, elcsúsztatható vállpárnával.
- Merev alj a stabilitásért.
- Védőtalpak.
- Bőr bőröndcímke.
Belső elrendezés
- 1 tágas főrekesz cipzárral záródva.
- Párnázott védőrekesz rögzítővel, akár 14"-os laptop számára.
- 3 kisebb belső zseb (ebből 1 cipzáras, 2 nyitott és 2 tolltartó hurok).
Műszaki paraméterek
- Külső anyag: valódi marhabőr.
- Bélés: minőségi textil.
- Színválaszték: barna.
- Fül magassága: 10 cm
- Fül hossza: 33 cm
Paraméterek
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 43 x 29 x 15 cm |
| Súly (kg): | 0,7 |
| Űrtartalom: | 19 L |
| Záródás típusa: | Cipzárral |
| A vasalat színe: | Fekete nikkel |
| Laptop méret: | 14" |
| Laptop méret (H × M): | 33 x 24 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 82-138 |
| Viselési mód: | Kézben hordható, Vállon hordható |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |
Peter Kohút
csillag 1csillag 2csillag 3csillag 4csillag 5
A minősítési érték 5 / 5
Pozitívumok+ taška má kvalitné, precízne spracovanie
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...több
+ koža je pevná s krásnou štruktúrou, krásne vonia,
+ nadčasový dizajn, kovové nožičky
...több
Negatívumok- taška mohla byť pri dodaní vyplnená papiermi, aby držala tvar
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
- spodok tašky mohol byť zosilnený viac
review-item-tooltip














