Laptop táska Henry Taylor 349
Férfi bőrtáska laptophoz – Henry Taylor
Anyag:
Kiváló minőségű természetes bőr (fekete)
Méretek:
Hosszúság: 38 cm
Magasság: 28 cm
Szélesség: 7 cm
Termékleírás:
Elegáns férfi bőrtáska laptophoz vagy dokumentumokhoz, első osztályú fekete valódi bőrből. Időtálló klasszikus dizájn, amely éveken át stílusos marad.
Jellemzők:
-
Két praktikus elülső cipzáras zseb
-
Egy hátsó cipzáras zseb
-
Tágas fő rekesz minőségi cipzárral
-
Állítható vállpánt fém karabinerrel
-
Elegáns, sötét színű fémkellékek
Kinek ajánlott:
Tökéletes férfi bőrtáska mindennapos használatra – munkába, megbeszélésekre vagy laptop hordozására. Univerzális megjelenésének köszönhetően bármilyen öltözékhez illik – akár formális, akár laza.
Kulcsszavak:
férfi bőrtáska, laptop táska, vállon hordható táska, fekete bőrtáska, elegáns férfi táska
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 38 x 28 x 7 cm |
| Súly (kg): | 1,3 |
| Záródás típusa: | Cipzárral |
| A vasalat színe: | Fekete nikkel |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 16″, 14" |
| Laptop méret (H × M): | 34 x 26 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 80-150 |
| Viselési mód: | Kézben hordható, Vállon hordható |
| A4-es formátumhoz: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |
Peter Kohút
+ kvalitná koža, krásna vôňa kože
+ vhodná na každodenné nosenie do práce
+ pekné vnútorné čl ...több










