Hátizsák Ceed 3.1 - zöld
Hátizsák Ceed 3.1 - zöld
Szín: Zöld
A tágas és stílusos Ceed 3.1 hátizsák tartós pamutvászonból és kiváló minőségű természetes marhabőrből készült. Kiválóan alkalmas mindennapi városi viseletre és hosszabb utazásokhoz is. Praktikus elrendezésének köszönhetően kényelmes hozzáférést biztosít a tárolt tárgyakhoz.
ANYAG:
- Valódi marhabőr
- Pamutvászon (kanvas)
- Pamut bélés
MÉRETEK:
Hosszúság: 24 cm
Magasság: 47-57 cm
Szélesség: 14,5 cm
Jellemzők:
- Nagyon tágas és kényelmes hátizsák
- Alkalmas városi használatra és utazáshoz
- Két nagy elülső zseb a gyors hozzáférés érdekében
- Rögzített védőrekesz egy 14"-os laptop számára
- A fő rekeszbe egy 18"-os laptop is befér rögzítés nélkül
- Természetes anyagok és modern design kombinációja
- A magasság akár 10 cm-rel növelhető – a felső rész kitekerésével és cipzárral történő zárással
Paraméterek
| Anyag: | Vászon |
|---|---|
| Szín: | Zöld |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 24 x 47 x 14,5 cm |
| Súly (kg): | 1,3 |
| Űrtartalom: | 20 L |
| Záródás típusa: | Cipzárral, Mágneses |
| A vasalat színe: | Bronz |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 14", 18" |
| Laptop méret (H × M): | 42 x 34 cm |
| A4-es formátumhoz: | Igen |
| Garancia: | 2 év |








