Fekete bőr valmio kő táska
Valmio Stone fekete táska
A Valmio Stone a prémium táskakollekció része, amely valódi olasz bőrből készült. Ez a stílusos és rendkívül tágas táska fekete és barna színkombinációban készült, tökéletes választás férfiaknak és nőknek egyaránt, akik eleganciát és praktikusságot keresnek.
A fényes fekete lakkozott bőr luxus hatást kelt, miközben tartós is. A belső tér nagyon tágas és átlátható – ideális munkához, utazáshoz vagy mindennapos használatra. A táska hátoldalán található pánt lehetővé teszi a bőröndhöz való rögzítést, ami különösen hasznos utazáskor.
Anyag: 100% valódi bőr (2 mm vastag, Olaszország)
Szín: fekete barna részletekkel
Méret:
– Hosszúság: 40,5 cm
– Magasság: 30,5 cm
– Szélesség: 8,0 cm
Ajánlott: uniszex
Jellemzők:
-
Fényes fekete lakkozott bőr külső
-
Különösen tágas belső tér
-
Párnázott rekesz 14"-os laptophoz
-
A fő rekesz legfeljebb 16"-os laptopot fogad (rögzítés nélkül)
- Külső cipzáras zseb
-
Levehető, állítható vállpánt
-
Bőröndre rögzíthető hátsó pánt
Ez a táska stílust, funkcionalitást és kényelmet kínál – ideális választás azok számára, akik szeretnének kitűnni a tömegből.
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 40,5 x 30,5 x 8 cm |
| Súly (kg): | 1,4 |
| A vasalat színe: | Ezüst |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 16″, 14" |
| Laptop méret (H × M): | 32 x 25 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 85-145 |
| Viselési mód: | Kézben hordható, Vállon hordható |
| Bőröndre rögzíthető pánt: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |












