Bőr munka táska Valmio Rio
Maďarsky:
Valmio Rio bőr aktatáska – fekete
Klasszikus férfi munkatáska matt fekete, kiváló minőségű valódi bőrből. Két különálló, fém cipzárral zárható rekesszel, divatos kockás béléssel és bőröndre rögzíthető hátsó pánttal – ideális irodába és utazáshoz is.
Jellemzők:
-
Anyag: 100% valódi bőr (matt)
- Két különálló fő rekesz fém cipzárral
-
Belső zsebek dokumentumokhoz, mobilhoz, kiegészítőkhöz
-
Divatos kockás bélés
-
Hátsó pánt bőröndre rögzítéshez
-
Állítható vállpánt
Paraméterek
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 37 x 28 x 7 cm |
| Súly (kg): | 1,5 |
| A vasalat színe: | Ezüst |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 14" |
| Laptop méret (H × M): | 32 x 25 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 85-150 |
| Viselési mód: | Kézben hordható, Vállon hordható |
| Bőröndre rögzíthető pánt: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |
















