Laptop táska Tome Stone B71
Tome Stone R71 laptop táska
Szín: kék
Anyag: természetes marhabőr
A táska kézzel készült kiváló minőségű marhabőrből, amely idővel elegáns patinát kap és egyre szebbé válik. Minden darab egyedi, gondosan varrott, részletgazdag kivitelezéssel.
Belsejében található egy rendező zseb és egy párnázott laptoprekesz 14"-ig. A főrekeszben egy 15,6"-os laptop is elfér (rögzítés nélkül). Mindkettő 2 mm vastag, strapabíró nemezből készült, amely kellemes tapintású, ugyanakkor hatékony védelmet nyújt a kemény tárgyak ellen a táskán belül.
A fém cipzárak tartósak és stílusosak, prémium megjelenést biztosítanak. A hátoldalon bőrönd fogantyúra rögzíthető pánt található – különösen praktikus utazáskor.
Állítható vállpánt is tartozik hozzá a kényelmes viselés érdekében.
Méretek:
Hossz: 37,5 cm
Magasság: 27,5 cm
Mélység: 5,5 cm
A Tome Stone R71 táska időtlen stílust, funkcionalitást és prémium minőséget ötvöz – ideális választás a mindennapi munkához és utazáshoz.
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 37,5 x 27,5 x 7,5 cm |
| Súly (kg): | 1,1 |
| Záródás típusa: | Cipzárral |
| A vasalat színe: | Bronz |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 15.6″, 14" |
| Laptop méret (H × M): | 34 x 26 cm |
| A4-es formátumhoz: | Igen |
| Bőröndre rögzíthető pánt: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |













