Férfi táska Henry Taylor 1714
Férfi oldaltáska Henry Taylor 1714
Anyag:
Kiváló minőségű valódi bőr
Méretek:
Hosszúság: 39 cm
Magasság: 29 cm
Szélesség: 7 cm
Termékleírás:
Stílusos, kompakt és elegáns férfi bőrtáska fekete színű, modern struktúrájú valódi bőrből.
Állítható vállpánttal, minőségi fém kiegészítőkkel ellátva, ideális munkahelyre, városba vagy találkozókra.
Klasszikus férfi bőrtáska, amely bármilyen megjelenéshez illik.
Jellemzők:
- Párnázott rekesz 14"-os laptophoz
- A fő rekesz legfeljebb 15,6"-os laptopot fogad (rögzítés nélkül)
Paraméterek
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 39 x 29 x 7 cm |
| Súly (kg): | 1,4 |
| A vasalat színe: | Fekete nikkel |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 15.6″, 14" |
| Laptop méret (H × M): | 32 x 25 cm |
| Vállpánt: | Igen |
| Pánt hossza (cm): | 75-145 |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |








