Fekete bőr Valmio York hátizsák
Fekete bőr Valmio York hátizsák
A Valmio York fekete luxus bőrhátizsák a stílus, funkcionalitás és minőség tökéletes kombinációját nyújtja az igényes vásárlóknak. Kézzel készült Európában, prémium minőségű valódi bőrből.
Tökéletes választás a mindennapi városi használatra, munkába járáshoz vagy utazáshoz. A hátoldalán található praktikus bőröndrögzítő pánt, amellyel könnyedén rögzíthető a gurulós bőröndhöz. Minden részlet ergonomikusan lett megtervezve a maximális kényelem érdekében.
Tartalmaz egy rögzítéssel ellátott védőrekeszt egy 14"-os laptop számára. A főrekeszbe egy 16"-os laptop is belefér rögzítés nélkül.
Előnyök:
-
Elegáns, időtálló dizájn
-
Teljes mértékben kézzel készült – minden darab egyedi
-
Vastag, tartós valódi bőr
-
Ergonomikus kialakítás, kényelmes viselés
-
Bőröndrögzítő pánt az egyszerű utazáshoz
-
Limitált széria – évente csak korlátozott mennyiségben elérhető
Méretek:
Hossz: 31 cm
Magasság: 41 cm
Szélesség: 12 cm
| Anyag: | Valódi bőr |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Rendeltetés: | Férfi |
| Méretek (H × M × Sz): | 31 x 41 x 12 cm |
| Súly (kg): | 1,2 |
| Űrtartalom: | 15 L |
| Záródás típusa: | Cipzárral |
| A vasalat színe: | Ezüst |
| Laptop rekesz: | Igen |
| Laptop méret: | 16″, 14" |
| Laptop méret (H × M): | 37 x 26 cm |
| A4-es formátumhoz: | Igen |
| Bőröndre rögzíthető pánt: | Igen |
| Védőzsák: | Igen |
| Garancia: | 2 év |







